Üretim hattı

Firmamız, dikim, işleme, soğuk depolama ve tarım ürünleri ihracatı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir tarım ürünü fabrikasıdır.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 0Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 1

Başlıca ürünler biber serisi, tatlı kırmızı biber serisi, kurutulmuş ürünler, sarımsak serisi, hurma ve diğer baharatlardır.Henan Eyaleti, Anyang, Neihuang'da üstün tarım ekimi iklimi ve rahat ulaşım ile bir biber ve sarımsak ekimimiz var.8000MT soğuk hava deposu kapasitemiz ve 10.000m2'lik bir atölyemiz var.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 2

Avantajlı doğal ve coğrafi koşullara ve bol kaynaklara ve sıkı yönetime bağlı olarak Kanata, Henan Eyaleti, Neihuang merkezli doğal gıda ekimi ve işleme kuruluşu haline geldi.

 

Ayrıca Henanu Ziraat Bilim Enstitüsü ile yeni baharat çeşitlerinin geliştirilmesine katılıyoruz."İnsan odaklı, dürüstlük yönetimi" ilkesinde ısrar ediyoruz ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya adadık.

OEM / ODM

Neihuang Xinglong Tarım Ürünleri Co, Ltd tüm arkadaşlarla çalışmaya ve son kullanıcılar için tatmin edici ürünler sağlamaya heveslidir.Sizin için OEM hizmeti sunmak istiyoruz.

 

Paket ile ilgili:

Burada düz paketi, torbaya veya kartona baskı yapılmamasını ve özelleştirilmiş paketi sağlıyoruz.

Çanta ve kartonlar size özel olarak basılacaktır.Devam etmek için gereksinimlerinizi bilmeyi umuyoruz.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 0Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 1

Ürünle ilgili,

Biberlerin büyüklüğü, saplı veya sapsız, çekirdeksiz veya çekirdeksiz, biber tozunun inceliği, ezilmiş pul biberin boyutu vb. gibi pazar taleplerine göre ürünler sağlayabiliriz.

Biber halkasının ve dilimin genişliği için bile, gerekirse 1-2 mm'ye yapabiliriz.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 2Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 3Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd fabrika üretim hattı 4